Hrvatski dvoboj

NBA derbi pripao Šariću: Nije pomogla dobra partija Bogdanovića

U derbiju vodećih momčadi NBA lige, Šarićevi Sunsi su svladali Utah Bojana Bogdanovića.

Košarkaši Phoenixa su u derbiju vodećih momčadi NBA lige na svom terenu u produžetku svladali Utah Jazz sa 117-113 uz šest koševa Darija Šarića, dok je Bojan Bogdanović za goste ubacio 20 koševa.

U 11 minuta igre, Šibenčanin je imao šest koševa i osam skokova, dok je Bogdanović u 40 minuta igre upisao 20 koševa i jedan skok.

Iako Sunsi nisu bili ni blizu svome najboljem izdanju, Jazzeri se nisu mogli nositi s njihovom energijom. Do pobjede, momčad Phoenixa su predvodili Devin Booker i Chris Paul koji su zajedno ubacili 64 koša. Donovan Mitchell je bio najbolji kod Utah s 41 košom.

gol expired Sudac nije znao pravilo na Poljudu, trener Slavena se žalio na još jedno pravilo kod gola divider

Utah (38-13) je i dalje na vrhu NBA lige, ali Phoenix (36-14) mu se približio na dvije pobjede zaostatka.

Jokić bolji od mladog Hrvata

Denver je kao domaćin pobijedio San Antonio sa 106-96, a Luka Šamanić je za Spurse odigrao nešto više od četiri minute te postigao dva koša uz dva skoka i jednu asistenciju.

Kod Nuggetsa najbolji je bio Nikola Jokić koji je u 30 minuta ubacio 25 koševa uz devet skokova i deset asistencija.