breaking news !: UŽIVO Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Šeparović misli da vlast pripada njemu. Popišali su se na sve nas"

NBA: Oklahoma razbila slabašni Cleveland

Dvanaest uzastopnih poena polaganjima i jednim zakucavanjem postigao je Russell Westbrook u trećoj četvrtini utakmice protiv Cleveland Cavaliersa igranoj u Quicken Loans Areni. Njegovi Oklahoma City Thunderi slavili su pritom 95-75...

Westbrook je 14 od ukupno 20 poena postigao u prijelomnim trenucima ogleda, nakon čega je gostujuća momčad ostvarila prednost od dvadesetak koševa koju su i sačuvali do kraja. Najbolji strijelac NBA lige, Kevin Durant, postigao je 19 poena, devet ispod svog prosjeka, a James Harden dodao 16 za pobjedu Thundera.

U Clevelandu, kojem je poraz bio 53. u 65. utakmici sezone, najbolji je bio J.J. Hickson s osam poena i 15 uhvaćenih lopti.

U drugoj završenoj utakmici večeri Charlotte Bobcatsi su svladali Toronto Raptorse 95-90 i ostali u borbi za doigravanje. Trenutačno drže osmo mjesto Istočne konferencije s 28 pobjeda i 38 poraza što mogu zahvaliti D.J. Augustinu koji je u nedjelju ubacio 23 poena. Za Toronto je najviše, 17 koševa, ubacio Andrea Bargnani, ali vrlo dobro je svoju minutažu iskoristio Reggie Evans sa šest poena i 17 uhvaćenih lopti. Poraz je bio Torontov četvrti uzastopni od Charlotte, ali i ukupno 24. u posljednjih 29 odigranih utakmica.

NBA liga, nedjelja:

Cleveland - Oklahoma City 75-95 (Hickson 8p, 15s / Westbrook 20p, 5a, Ibaka 8p, 14s, 7bl)

Toronto - Charlotte 90-95 (Bargnani 17p, 4s / Augustin 23p, 4s, Henderson 18p)

13. L.A. Clippers 67 26 41 -186
14. Minnesota 67 17 50 -331
15. Sacramento 64 15 49 -381