Dončić srušio NBA prvaka

Još jedna loša partija Šarića: U tri susreta nije zabio više od dva koša

Dario Šarić odigrao je još jednu lošu partiju u poraz Sunsa od Celticsa.

Dario Šarić (Foto: David Dow)

Hrvatski košarkaš Dario Šarić ponovno je imao lošu večer u dresu Phoenixa, koji je izgubio od Bostona 86:99.

Košarkaši Phoenix Sunsa upisali su poraz na gostovanju kod Celticsa, a hrvatski reprezentivac je u 11 minuta na parketu ubacio samo dva koša (šuta 1-5). U posljednje četiri utakmice, Šarić je tri puta ubacio samo po dva koša.

Do pobjede Celticse je predvodio Kemba Walker koji je upisao 32 koša, 4 skoka i 4 asistencije, dok je kod Sunsa najbolji bio Chris Paul s 22 koša, osam skokova i osam asistencija.

Toma Bašić (Foto: AFP) Slavni klub hrvatskog reprezentativca u velikim problemima: Vlasnik objavio da više ne želi davati svoj novac

San Antonio Spursi su na svome terenu svladali Detroit Pistone rezultatom 106:91, a hrvatski košarkaš Luka Šamanić je u pobjedi svoje momčadi upisao 2 koša, 3 skoka i 1 asistenciju u 14 i pola minuta na parketu.

Kod Spursa najbolji je bio Derrick White koji je ubacio 26 koševa, sedam skokova i osam asistencija, dok je Josh Jackson za Pistonse upisao 29 koševa, četiri skoka i dva dodavanja.

Dončić srušio Lakerse

Dallas Mavericksi upisali su veliku pobjedu na svome terenu, svladavši NBA prvak Los Angeles Lakerse rezultatom 115:110.

Do pobjede Maverickse je predvodio Luka Dončić koji je ostvario učinak od 30 koševa, devet skokova i osam dodavanja, dok su kod gositju najbolji Caldwell-Pope s 29 koševa i Dennis Schroder koji je upisao 25 koševa, 2 skoka i 13 dodavanja.