snajper babo

Bogdanović odličan u novoj pobjedi Utahe, prvaci Lakersi konačno prekinuli crni niz

Noćas je odigrano pregršt utakmica NBA lige u kojima su nastupili i hrvatski košarkaši.

Utah Jazz Bojana Bogdanovića je sinoć sa 117:114 kod kuće pobijedio Memphis Grizzliese, a hrvatski je košarkaš imao solidan učinak u pobjedi svoje momčadi, dok je Dario Šarić u pobjedi svojih Phoenix Sunsa bio nešto skromniji.

Najbolji strijelac Utaha bio je Donovan Mitchell koji je zabio pet trica za ukupan učinak od 35 koševa, a Bogdanović je u 32 minute na terenu upisao 17 poena (šut iz igre 8/15, trice 1/3) i četiri skoka.

Rudy Gobert je dodao 25 koševa i devet skokova za četvrtu uzastopnu pobjedu Utaha. Kod Memphisa najbolji je bio Ja Morant sa 32 koša i 11 asistencija, dok je Dillon Brooks ubacio 22 koša.

gol expired Ngannou se hrabri prije revanša s Miočićem: "Skenirao sam ga i vidio da se trese" divider

Memphis je u trećoj četvrtni zaostajao 21 koš, ali se približio na 117:114 nakon trice Brooksa 34.3 sekunde prije kraja. Brooks je kasnije imao priliku i za izjednačenje, ali je promašio tricu 5.5 sekundi prije kraja.

Phoenix Sunsi su sa 104:100 u Tampi svladali Toronto Raptorse, a do pobjede su ih vodili Deandre Ayton koji je zabio 19 koševa i ugrabio devet skokova te Chris Paul koji je upisao isti broj poena uz osam asistencija.

Devin Booker je dodao 16 koševa, a Šarić je odigrao 19 minuta i zabio osam koševa (šut iz igre 3/9, 0/3) uz jednu asistenciju i četiri skoka. Pascal Siakam je predvodio Toronto sa 26 pogodaka i 11 skokova. Fred VanVleet je ubacio 22 koša za Toronto.

Brooklyn Netsi su u gostima sa 113:111 bili bolji od Detroit Pistonsa, a James Harden je za pobjedu zabio 44 koševa i ugrabio 14 skokova uz osam asistencija.

gol expired KVIZ o Stipi Miočiću: Testirajte svoje znanje o najvećem teškašu u povijesti UFC-a divider

Los Angeles Lakersi prekinuli niz od četiri poraza i na svom su parketu sa 100:86 pobijedili Cleveland Cavalierse. Montrezl Harrell je zabio 24 koša uz deset skokova za pobjedničku momčad, dok je u redovima poraženih bio najbolji Larry Nance Jr. sa 17 poena.

Milwaukee Bucksi su nakon osam pobjeda upisali poraz, bolji od njih su sa 122:114 gostujući Boston Celticsi. Jayson Tatum je bio najbolji strijelac utakmice i pobjedničke momčadi sa 34 koša, dok je Marcus Smart zabio sedam trica u ukupnom učinku od 23 koša.

Khris Middleton je predvodio Buckse sa 19 koševa, Jrue Holiday je dodao 17, a Giannis Antetokounmpo 16 koševa uz osam skokova.

gol expired VIDEO: Francis Ngannou teško nokautirao Stipu Miočića i postao novi UFC prvak! divider

Pregled rezultata NBA lige, petak:

Detroit Pistons - Brooklyn Nets 111-113
Toronto Raptors - Phoenix Suns 100-104
(Dario Šarić je odigrao 19 minuta za Phoenix, zabio je osam koševa i upisao jednu asistenciju i četiri skoka)
Utah Jazz - Memphis Grizzlies 117-114
(Bojan Bogdanović je odigrao 32 minute za Utah, zabio je 17 koševa i upisao četiri skoka)
Golden State Warriors - Atlanta Hawks 108-124
Los Angeles Lakers - Cleveland Cavaliers 100-86