warriorsi mogu i bez curryja

Hezonja zabio 13 poena u porazu Knicksa, LeBron i Lakersi uvjerljivi

Uzbudljiva večer u NBA ligi u kojoj smo vidjeli pobjede favorita.

Mario Hezonja polaže (Foto: AFP) (Foto: Afp)

New York Knicksi su poraženi kod od vodeće momčadi Istoka Toronto Raptorsa sa 128:112, a dobru večer u porazu imao je Mario Hezonja koji je za 22 minute igre ubacio 13 koševa (šut 6-8), uz 5 skokova i asist.

Hezonja je bio treći strijelac Knicksa na ovoj utakmici, iza Tima Hardawaya (27) i Enea Kantera (15), dok je domaćine predvodio Kamerunac Pascal Siakam s 23 poena u 28 minuta. Torontu je ovo 12. pobjeda, a Kanađani imaju samo jedan poraz.

Prvaci Golden State Warriorsi su i bez svoje prve zvijezde Stephena Curryja, te centra Draymonda Greena sa 116:100 slavili protiv Brooklyn Netsa. Kevin Durant je s 28 koševa i 11 asista predvodio domaćine do desete pobjede u prvih 12 utakmica, dok se istakla i Curryjeva zamjena Quinn Cook s 27 koševa.

Slovenac Luka Dončić je s 23 koša odveo svoj Dallas do pobjede nad Oklahomom (111:96), dok su u kalifornijskom derbiju Los Angeles Lakersi sa 101:86 slavili protiv Sacramento Kingsa. Kod Lakersa je opet prvo ime bio LeBron James s 25 poena, sedam skokova i dvije asistencije.

Chicago Bullsi su s 99:98 pobijedili Cleveland Cavalierse, za koje je Ante Žižić za 14 minuta igre upisao po četiri koša i skoka.