Harden srušio Clipperse

Boston u naletu, najuspješnija su momčad lige: Solidan učinak Hezonje u porazu od prvaka

Boston Celticsi u sjajnom su nizu i trenutačno nitko nema bolji omjer od njih.

Mario Hezonja (Foto: AFP) (Foto: Afp)

James Harden postigao je 47 koševa u pobjedi košarkaša Houstona nad Los Angeles Clippersima 102:93, a u gostujućoj je momčadi Ivica Zubac za 10 minuta u igri postigao sedam koševa uz četiri skoka i dvije asistencije.

Portland je kod kuće poražen sa 106:114 od aktualnih prvaka Toronto Raptorsa. Mario Hezonja za Trail Blazerse ubacio je 10 koševa te imao šest skokova za 14 minuta na parketu.

gol expired Zverev optužen za varanje: Cijeli svijet je to vidio, a on se izvlači na bočicu s vodom divider

Boston je kao domaćin svladao Washington sa 140:133 i tako stigao do devete uzastopne pobjede. Celticsi su s učinkom 9:1 trenutačno najuspješnija momčad NBA lige, a na Zapadu su u vodstvu Los Angeles Lakersi s 9:2, koji su u noći sa srijede na četvrtak kao domaćini svladali Golden State sa 120:94.