wizardsi bolji od netsa

Maestralnom partijom Jokić i Nuggetsi zaustavili veliki niz Bogdanovićeve Utahe

Bojan Bogdanović ponovno je bio najbolji strijelac momčadi, no niz od 11 pobjeda zaredom Utahe Jazza je zaustavljen.

Hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović je bio najbolji strijelac Utah Jazza s 29 koševa, no to nije pomoglo njegovoj momčadi od koje su sa 128:117 bolji bili domaći Denver Nuggetsi.

Bogdanović je na terenu proveo 33 minute i uz šut iz igre 8/13, za trice 5/10, upisao još četiri skoka i dvije asistencije.

Donova Mitchell je za Utah zabio 13 koševa, a po 12 su ubacili Ryce O'Neal, Rudy Gobert i Mike Conley. Denver je do pobjede predvodio raspoloženi Nikola Jokić koji je utakmicu završio sa 47 poena i 12 skokova.

Will Barton je dodao 18 koševa, a Jamal Murray 16 za Nuggetse koji su prekinuli niz od 11 pobjeda Utahe.

Los Angeles Clippersi su u gostima sa 129:115 nadigrali New York Knickse, a hravatski košarkaš Ivica Zubac je odigrao 23 minute za gostujuću momčad i u tom je vremenu upisao osam koševa (šut iz igre 3/5) te sedam skokova i četiri asistencije.
Kawhi Leonard je bio najbolji u redovima Clipoersa sa 28 koševa, a Reggie Jackson je ubacio 18.

gol expired Oštra poruka trenera Barcelone osobi koja je objavila Messijev ugovor divider

Najbolji kod Knicksa bio je Julius Randle sa 27 ubačaja i 12 skokova.

Washington Wizardsi su kod kuće sa 149:146 pobijedili Brooklyn Netse, a Russell Westbrook je zabio tricu za pobjedu 4,9 sekundi prije kraja utakmice.

Westbrook je zabio 15 od svojeg 41 koša u zadnjoj četvrtini, pomogavši tako Washingtonu da prekine niz od četiri poraza. Bradley Beal je dodao 37 koševa.

Kevin Durant je bio najbolji u redovima Netsa s 37 koševa, a Harris je ubacio 30.

Philadelphia 76ersi su u Indianapolisu sa 119:110 pobijedili Indiana Pacerse iako su igrali bez Joela Embiida. Tobias Harris je za pobjedu Philadelphije, koja je uspjela nadoknaditi zaostatak od 20 koševa u drugom poluvremenu, ubacio 27 koševa dodavši tome osam skokova.

Toronto Raptorsi su sa 115:102 bii bolji od Orlando Magica, a Minnesota Timberwolvesi sa 109:104 od Cleveland Cavaliersa.

gol expired Najluđi pregled VAR snimke koji smo dosad vidjeli: Čovjek pobijedio tehnologiju i nasmijao svijet divider