veliki Michael

NBA All-Star: Curry zabio nevjerojatnih 50 koševa, ali svi pričaju i o potezu Jordana

LeBron James, Steph Curry, Michael Jordan, svi su imali svojih ''pet minuta'' na NBA All-Staru.

Momčad LeBrona Jamesa pobijedila je sinoć u Clevelandu momčad Kevina Duranta sa 163-160 u All-Star utakmici NBA lige.

Glavna zvijezda ovog All-Star meča bio je Steph Curry s čak 50 postignutih poena i rekordom od 16 trica, zbog čega je i zaslužio MVP nagradu. Curryju je nedostajalo dva poena da nadmaši rekord Anthonyja Davisa po broju postignutih koševa na All-Star utakmici, ali je promašio svoj posljednji šut na utakmici.

gol expired Veliki udarac za Sunse: Chris Paul će mirovati čak dva mjeseca divider

Pobjedničke koševe upisao je LeBron James i tako svojoj momčadi donio petu uzastopnu pobjedu na reviji najboljih. Utakmicu je završio s 24 poena, dok je Giannis Antetokoumbo postigao 30 uz 12 skokova.

Srpski centar i igrač Denvera Nikola Jokić proveo je 21 minutu na parketu i zamalo mu je promašio triple-double jer je postigao deset poena uz devet skokova i osam asistencija.

Momčad Kevina Duranta, koji nije igrao zbog ozljede, predvodio je Joel Embid sa 36 poena i deset skokova, Devin Booker dodao je 20, dva više od Lamela Balla.

Jordan oduševio susretom s Magicom

Na poluvremenu utakmice predstavljeno je 75 najvećih igrača u 75-godišnjoj povijesti NBA lige, a najveći pljesak dobili su Kobe Bryant, koji je tragično preminuo u siječnju 2020., LeBron James i Michael Jordan, koji se kao posljednji pojavio na parketu.

U trenutku koji je uhvatila američka televizija, Jordan se potom zabavio provocirajući Magica Johnsona iza kulisa.

"Gledajte ovog starca. Gdje su ti tenisice? Možemo odmah jedan na jedan", rekao je Jordan dok je Magic umirao od smijeha.