Dvadesetak ljudi ga držalo

VIDEO James žestoko udario protivnika i raskrvario mu lice: Uslijedio je kaos na terenu, jedva su zadržali zvijezdu Pistonsa

Susret Lakersa i Pistonsa obilježilo je isključenje LeBrona Jamesa zbog prekršaja nad Isiahom Stewartom.

Nakon tri uzastopna poraza koškaraši Los Angeles Lakersa sinoć su svladali Detroit Pistonse sa 121-116, a susret je obilježio prekid od 15 minuta nakon što je LeBron James rukom pogodio Isaiaha Stewarta i raskrvario mu lice.

Uslijedila je potom burna reakcija Stewarta koji je u potpunosti izgubio strpljenje i krenuo na Jamesa kako bi se obračunao s njim. Srećom, u tome ga je spriječilo dvadesetak osoba.

Međutim, čak 15-ak minuta je trajalo natezanje sa Stewartom koji nikako nije htio otići s parketa u svlačionicu.

Incident možete vidjeti OVDJE.

Inače, duel se dogodio početkom treće čevrtine pri rezultatu 77-66 za domaćine, a James je zbog tog prekršaja zaradio isključenje i morao je napustiti teren. Do kraja utakmice koškaraši Lakersa uspjeli su nadoknaditi zaostatak i upisati devetu pobjedu ove sezone.

Do pobjede su ih predvodili Anthony Davis sa 30 poena i deset skokova, a odličan je bio i Russell Westbrook sa 26 poena, deset skokova i devet asistencija.