I Šarić se istaknuo

Fantastično izdanje Ivice Zupca: Najbolja utakmica u dresu Clippersa, savršen šut!

Phoenix je dobio Indianu sa 114:99 i još uvijek ima šanse izboriti doigravanje, a Dario Šarić je za Sunse u 20 minuta ubilježio 16 koševa.

U noćašnjim susretima NBA lige LA Clippersi pobijedili su Dallas Maverickse sa 126:111, a hrvatski košarkaški centar Ivica Zubac odigrao je najbolju utakmicu u dresu Clippersa. On je u 24 minute upisao 21 koš (šut 10-10), 15 skokova, jednu asistenciju i jednu blokadu.

Najbolji igrač lige Kawhi Leonard ubacio je 29, a Paul George 24 poena, dok su Dallas predvodili Slovenac Luka Dončić (29 poena i 6 asistencija) i Kristaps Porzingis s 30 koševa i 9 skokova.

Phoenix je dobio Indianu sa 114:99 i još uvijek ima šanse izboriti doigravanje, a Dario Šarić za Sunse je u 20 minuta ubilježio 16 koševa (šut 4-9), od čega pet u zadnjoj četvrtini. Tome je dodao 8 skokova i 1 asistenciju. Uz Šarića, istaknuli su se Deandre Ayton s 23 i Devin Booker s 20 poena, dok je Indianu predvodio Malcolm Brogdon s 25 poena i 6 asistencija.

I Portland je ostvario važnu pobjedu u borbi za doigravanje svladavši Denver sa 125:115, a briljirao je Damian Lillard s 45 koševa i 12 asistencija. Dobro ga je pratio bosanskohercegovački centar Jusuf Nurkić s 22 poena. Hrvatski košarkaš Mario Hezonja nije igrao za Portland.

Momčad Denvera vukao je Michael Porter, 27 poena i 12 skokova, a Nikola Jokić je ostvario 8 koševa i 13 asistencija.