maestralni dončić

Bradonja i Westbrook ugasili monstruoznu večer Giannisa, Šarićevi Sunsi i dalje u igri

Noćas je odigrano šest novih utakmica završnice regularnog dijela sezone NBA lige.

Hrvatski košarkaš Dario Šarić pružio je dobru partiju za Phoenix, koji je svladao Dallas sa 117:115. Šarić je u 22 minute na terenu upisao 13 koševa (šut 5-8), od čega sedam u zadnjoj četvrtini, a tome je dodao i 8 skokova.

Unatoč pobjedi Phoenix je i dalje daleko od plasmana u doigravanje. Kod Sunsa najbolji je bio Devin Booker s 30 poena, Ricky Rubio dodao je 20, a Cameron Johnson 19 koševa.

Iako su izgubili, košarkaši Dallasa mogu biti zadovoljni jer su, zahvaljujući porazu Memphisa, osigurali doigravanje, prvi put nakon 2016. godine.

gol expired Je li ovo namještaljka godine? Pogledajte kako je izgledala utakmica koja je izazvala veliki skandal divider

Kod Dallasa je po običaju najbolji bio Slovenac Luka Dončić, koji je ostvario 40 poena, 8 skokova i 11 asistencija, dok je Kristaps Porzingis ubacio 30 koševa.

U derbiju večeri Houston Rocketsi su sa 120:116 slavili protiv najbolje momčadi lige Milwaukee Bucksa. Pobjednike su predvodili Russell Westbrook s 31 poenom i James Harden s 24. Giannis Antetokounmpo upisao je 36 poena, 18 skokova i osam asistencija, ali nije pomoglo.

gol expired Luda asistencija španjolskog čarobnjaka za Darija Šarića: Sunsi pokvarili planove Dallasu divider

Portland, koji se još uvijek nada doigravanju, izgubio je od Bostona sa 124:128, a hrvatski košarkaš u dresu Blazersa Mario Hezonja u 12 minuta ostvario je dva koša i dva skoka.

Celticse su predvodili Jayson Tatum sa 34 i Jaylen Brown s 30 poena, a kod Portlanda istaknuli su Damian Lillard i bosanskohercegovački centar Jusuf Nurkić, koji su zabili po 30 koševa.

Houston Rockets - Milwaukee Bucks 120:116

gol expired Isplivao ugovor koji je Real Madrid ponudio jednom od najboljih napadača današnjice divider