Policija ih već privela

Drski lopovi tijekom utakmice unijeli paniku među košarkašice Gospića!

Bizaran događaj zbio se na utakmici ženske Eurolige između Gospića i Montpelliera…

Iako službeno policija još uvijek traga za pljačkašem ili više njih koji su u tijeku utakmice Eurolige između košarkašica Gospića i francuskog Montpelliera provalili u svlačionicu te ukrali novac i nakit GOL.hr doznaje kako su svi otuđeni predmeti pronađeni i uskoro će biti vraćeni vlasnicama.

Utakmica Gospić - Montpellier igrana je sinoć u gradskoj športskoj dvorani u Gospiću, a nepoznati počinitelj ili više njih provalilo je u svlačionicu Gospić i iz nje ukrali novac, mobitele i nakit, počinivši štetu koja se procjenjuje na oko četiri tisuće kuna, izvijestila je ličko-senjska Policijska uprava.
Košarkašice Gospića su provalu primijetile nakon prvog dijela utakmice kada su imale pozitivan rezultat 54:48. Naime, kada su ušle u svlačionicu vrata su bila provaljena, a osobne stvari ispremetane.

No, nakon stanke i konfuzije u svlačionici, kako bi na brzinu pogledale što su im lopovi odnijeli, košarkašice Gospića odigrale su drugo poluvrijeme potpuno dekoncentrirano te su na kraju poražene 96:82. Posebno su loše kapetan Jelena Ivezić i društvo odigrale posljednjih deset minuta (12:26) kada su očito mislima već bile u policiji…

Policija je nakon kratkog očevida te traganja za počiniteljima na kriminalističku obradu već u četvrtak prijepodne privela nekoliko osoba.

„Kriminalistička obrada trenutačno se obavlja nad više osoba, a nakon što završi javnost će biti obaviještena je li lopov uhvaćen“, za GOL.hr rekli su iz PU ličko-senjske.

Kako neslužbeno doznajemo lopov je vrlo brzo uhvaćen i sve otuđene stvari, uključujući i novac, pronađene su kod njega. Navodno je najteže 'stradala' Amerikanka u dresu Gospića Julie MCBride kojoj su nestali mobitel i nepoznata količina novaca. (V.R./HINA)