vrhunske partije

Maestralna izvedba i novi Dončićev triple-double, Tatum i Antetokounmpo išli preko 40

Nekoliko sjajnih utakmica vidjeli smo noćas u NBA ligi s veličanstvenim partijama nekolicine igrača.

New York Knicksi, koji su imali samo osam igrača na raspolaganju, noćas su svladali Atlantu sa 113:108, i to nakon što su u trećoj četvrtini gubili sa 15 koševa razlike.

Knickse su predvodili Julius Randle sa 28 i RJ Barrett sa 26 koševa, dok je srpski košarkaš Bogdan Bogdanović zbog ozljede skočnog zgloba odigrao samo 18 minuta za Atlantu, koju je predvodio Trae Young s 31 poenom.

Milwaukee je dobio Detroit 125:115 zahvaljujući odličnoj partiji Giannisa Antetokounmpa, koji je upisao 43 koša i 9 skokova.

Najbolji igrač Dallasa Luka Dončić je ostvario prvi "triple-double" u sezoni u pobjedi protiv Houston Rocketsa 113:100. Dončić je ubilježio 33 koša, 16 skokova i 11 asistencija. Kod Rocketsa najbolji je bio Christian Wood s 23 poena i 7 skokova, dok je James Harden ubacio 21 koš, ali uz katastrofalan šut 5-17.

gol expired Pele odbio prihvatiti da ga je Cristiano Ronaldo pretekao, pa si pridodao 526 golova: "Čovjek nema srama" divider

Philadelphia je trenutno prva momčad Istočne konferencije sa šest pobjeda i jednim porazom, a noćas je svladala Charlotte Hornetse sa 118:101. Sedam igrača Sixersa ima li su dvoznamenkasti učinak u postignutim koševima, a predvodio ih je Tobias Harris sa 22 poena.

Jayson Tatum ubacio je 40 koševa za Boston, koji je svladao Toronto sa 126:114. No, imao je odličnu podršku u Paytonu Pritchardu (23 koša) i Jaylenu Brownu (19 poena).

Malcolm Brogdon je košem tri sekunde prije isteka produžetka donio pobjedu Indiani protiv New Orleans Pelicansa 118-116. Brogdon je utakmicu završio sa 21 poenom i 11 asistencija, a Victor Oladipo dodao je 25 koševa.