Blamaža u drugom poluvremenu

Katastrofa Cibone u Beogradu: Crvena zvezda ih "zamrznula" na -39!

Košarkaši Cibone doživjeli su težak poraz na gostovanju u Beogradu kod Crvene zvezde 92:53

Košarkaši Cibone u susretu su 7. kola regionalne ABA lige izgubili na gostovanju kod Crvene zvezde u Beogradu sa 53:92 (20:21, 18:29, 8:22, 7:20).

Eden Hazard FOTO Eden Hazard izazvao ljutnju i podsmijehe belgijske javnosti: ''Kako će ovakav na Svjetsko prvenstvo?!'' divider

Hrvatski prvak je protiv regionalnog bio ravnopravan samo u prvoj četvrtini, a čak je i poveo sa 22:21 početkom druge. No, tada je uslijedila serija domaćih od 9:0 koju je s dvije pogođene trice inicirao Nedović, a sredinom drugog dijela već je bilo uvjerljivih 44:28 za Crvenu zvezdu.

U nastavku je do izražaja došao i umor kod igrača Cibone kojih je u Beogradu bilo samo 10, usto su i važni igrači već bili opterećeni osobnim pogreškama pa je već na kraju treće četvrtine bilo visokih 72:46 za Crvenu zvezdu.

gol expired Nevjerojatna životna priča o igraču iz Istre koji je postao svjetski prvak 1950. godine divider

Cibona je u čitavom drugom poluvremenu ubacila tek 15 poena te je stoga uvjerljiv konačni poraz logična posljedica.

Aleksandar Aranitović je sa 10 koševa bio najefikasniji kod Cibone, dok je Nemanja Nedović ubacio 24 za Crvenu zvezdu.

Max Verstappen Verstappenu nova pole pozicija: Vettel sjajan u kvalifikacijama za kraj velike karijere divider

Cibona je ovim porazom pala na omjer 3-4, dok je Crvena zvezda na 5-1 uz utakmicu manje.