Utakmica na Poljudu

UEFA pokrenula disciplinski postupak protiv HNS-a: Evo o čemu se radi

Hrvatska i Wales odigrali su 1:1 pred rasprodanim tribinama Poljuda.

Hrvatska - Wales (Foto: Ante Cizmic/Cropix)

Nakon kvalifikacijske utakmice Hrvatska - Wales u Splitu, za odlazak na Europsko nogometno prvenstvo iduće godine, UEFA je otvorila disciplinski postupak protiv Hrvatskog nogometnog saveza.

Postupak je Europska nogometna organizacija pokrenula zbog bacanja jedne petarde te zakašnjelog početka utakmice.

Delegat UEFA-e je, također, u svojem izvještaju napomenuo da su svi gledatelji ušli na vrijeme, da nije bilo gužve na ulazu ni problema na proredima, kao i da su gostujuća tribina i fan zona bili odlično organizirani.

Srpski navijači FOTO Srpski navijači poslali poruku političaru koji se ispričao Hrvatskoj za razaranje Dubrovnika divider

Hrvatska je povela protiv Walesa pogotkom Andreja Kramarića u 28. minuti dvoboja, ali u drugoj minuti sudačke nadoknade gosti su zabili i uzeli veliki bod.

Vatreni sutra gostuju kod Turske, utakmica počinje u 20:45 uz izravni prijenos na Novoj TV i gol.hr-u.