Hrvatska reprezentacija
Armenac ništa nije mogao

VIDEO Kapetan je nezaustavljiv: Igrala se 75. minuta, a Modrić ovako pretrčava 19-godišnjaka

Luka Modrić osigurao je peto Europsko prvenstvo s hrvatskom nogometnom reprezentacijom.

Hrvatska je pobjedom protiv Armenije (1:0) osigurala izravan plasman na Euro 2024. Jedini pogodak na utakmici zabio je Ante Budimir, no goste je težeg poraza ponovno spasio raspoloženi Ognjen Čančarević.

U 75. minuti susreta Vatreni su imali priliku nakon sjajnog prodora Luke Modrića. Kapetan Vatrenih pretrčao je Georgiya Haryunyana, 19-godišnjeg tinejdžera u redovima Armenije, koji ga je mogao samo ispratiti pogledom.

Modrić je potom na povratnoj lopti tražio Budimira, no na vrijeme je uklizao Calisir, a Srbin na armenskim vratima obranio još jedan pokušaj Vatrenih.