Hrvatska reprezentacija
jako dobro odigrali

Navijači Vatrenih posebno oduševljeni ovim dvojcem: Jesu li oni rješenja za krila?

U anketi gol.hr-a mogli ste birati tko se najbliže približio udarnom sastavu Vatrenih za Euro u Njemačkoj.

Zlatko Dalić (Foto: Profimedia)

Hrvatski nogometni reprezentativci osvojili su ACUD kup koji se održavao u Egiptu, u finalnom susretu izabranici Zlatka Dalića svladali su domaćina s 4:2 (1:1).

Egipat je poveo već u šestoj minuti, a strijelac je bio Rami Rabia. Nije se dugo čekalo na izjednačenje, a Nikola Vlašić je u 21. minuti sa 16 metara pogodio pod gredu suparničkih vrata.

U 57. minuti Bruno Petković je glavom pogodio za 2-1, dok je finale odlučeno u 77. minuti kada je, također glavom, za 3-1 poentirao Andrej Kramarić. Potom je zabio i Lovro Majer, u 86. minuti je postigao gol za 4-1, dok je u 94. Mohamed El Shami dao pogodak za konačnih 4-2 Hrvatske.

Luka Modrić VIDEO Kako je lijepo vidjeti Modrića s trofejem: Luka podigao prvi pehar u dresu reprezentacije divider

Mogli ste birati između Marka Pjace, Lovre Majera, Brune Petkovića i Nikole Vlašića.

Prema rezultatima do trenutka objave članka najviše su glasova dobila dva krila, Marko Pjaca i Lovro Majer. Od skoro pet tisuća glasova, Majer je dobio njih 40%, a Pjaca 32%.

Iza nih je Nikola Vlašić sa 15%, a na četvrtom mjestu je Bruno Petković sa 13%.

Tko se najviše približio udarnom sastavu nakon Egipta?

Ukupno glasova:

Aljoša Vojnović, stručni komentator Nove TV, u emisiji nakon utakmice protiv Egipta posebno je pohvalio Lovru Majera koji je za njega ''zabetoniran'' na desnoj strani našeg napada.

Poznato je da Zlatko Dalić nema stalno rješenje na toj poziciji, a Majer je visoko istaknuo kandidaturu za to mjesto.

Marko Pjaca je također odigrao odličnu utakmicu i čini se kao idealna zamjena za Ivana Perišića na lijevom krilu jer je jedini brži igrač koji otvara prostor i ima sjajan dribling.

Svi znamo koliko Perišić nedostaje igri Vatrenih zbog svojih karakteristika. Nadamo se kako će se vratiti do Eura i biti spreman. Pjaca se pak kandidirao za ''prvog zamjenika'' na toj poziciji ako Ivan ne bude mogao.