Hrvatska reprezentacija
hodajuća legenda

VIDEO Nitko kao Luka! Nakon finala otišao je do navijača i dogodilo se ovo

Bile su to jako emotivne scene nakon utakmice.

Španjolska nogometna reprezentacija osvojila je treće izdanje UEFA-ine Lige nacija pobjedom u finalu odigranom pred 40.000 gledatelja na stadionu Feijenoord ''De Kuip'' u Rotterdamu, do koje su Španjolci stigli boljim izvođenjem jedanaesteraca (5:4) jer nakon 120 minuta igre nije bilo pogodaka.

Nakon utakmice dogodile su se dosta emotivne scene, navijači su prije utakmice na Instagramu organizirali da svi u desetoj minuti zapjevaju Luki: ''Ostani tu''. Cijeli stadion je gorio, a nakon utakmice bilo je još emotivnije.

Hrvatski reprezentativci tijekom izvođenja kaznenih udaraca VIDEO Ovako je izgledalo izvođenje kaznenih udaraca koji su nas koštali priželjkivane titule divider

Modrić je nakon utakmice otišao do navijača, vidjelo se koliko mu je žao i koliko je sanjao taj trofej.

U priloženom videu možete pogledati kako je to izgledalo.

Jeste li zadovoljni nastupom Hrvatske u finalu?