Hrvatska reprezentacija
Naša jedinica

Livaković otkrio kakvo je ozračje vladalo u svlačionici: ''Lijepo je vratiti se na Maksimir''

Hrvatska nogometna reprezentacija plasirala se na svoj sedmi Euro u povijesti.

Hrvatska nogometna reprezentacija slavila je 1:0 protiv Armenije u posljednjem kolu kvalifikacija za Euro 2024. godine.

Izabranici Zlatka Dalića dominirali su cijelim susretom, na kraju minimalnih 1:0, ali potpuno zasluženih. Jedini strijelac na susretu bio je Ante Budimir u 43. minuti susreta kada ga je Sosa pronašao centaršutem u 16-ercu, a napadač Osasune rutinerski pogodio za vodstvo Vatrenih.

Nakon utakmice pred kamere Nove TV stao je Dominik Livaković.

Wales - Turska Wales i Turska odigrali bez pobjednika: Hrvatska završila druga u skupini i ušla u treći "pot" ždrijeba divider

''Osjećaj je savršen, svi smo preponosni, hvala publici. Teška je bila utakmica, osjetila se ta nervoza, prošli smo, hvala Bogu. Bolja smo momčad, bilo je napeto, ali to je tako kada igraš ovakve utakmice'', započeo je Livaković pa nastavio o svojoj bravuroznoj obrani iz 30. minute:

''Drago mi je da sam pomogao ekipi, svi smo tu da pomognemo i to je to.''

Pogledajte sažetak utakmice Hrvatska - Armenija

Kakvi su ciljevi na Euru?

''Idemo mi korak po korak, prvo malo proslaviti ovaj uspjeh pa ćemo vidjeti. Nećemo ništa najavljivat, cilj je proći grupu pa što bude, kao i uvijek'', staloženo je rekao.

Euro 2024 Gotovo sve je poznato: Pogledajte tko su mogući suparnici Hrvatske na Euru, ždrijeb je uskoro! divider

Sjever gore su ispunila djeca s obzirom na kaznu UEFA-e, kakva je bila atmosfera?

''Pa bilo je super, hvala i mlađim generacijama, zaista je lijepo vratiti se na Maksimir'', zaključila je naša jedinica.