još uvijek se crveni

Urnebesan kiks vratara: Ovako nešto se zaista rijetko viđa!

U prijateljskom dvoboju europskog prvaka Portugala i SAD-a viđen je komičan pogodak nakon jednog bezazlenog ubačaja u peterac.

Kiks Ethana Horvatha (Screenshot)

U Leiri su Portugal i SAD odigrali prijateljsku nogometnu utakmicu koja je završila neodlučenim rezultatom - 1:1. Europski prvak igrao je s igračima koji ne dobivaju previše prilika igrati u nacionalnom dresu, a to su igrači Sjedinjenih Američkih Država propustili iskoristiti.

Poveli su s 1:0 preko McKenniea u 21. minuti, a onda su 10 minuta kasnije primili komičan pogodak za pokazalo se konačnih 1:1. Vitorino Antunes bio je na lijevom krilu i u peterac zavrnuo loptu s namjerom da ju dočeka netko od njegovih suigrača.

Nikoga nije bilo ni blizu lopte, no zato je tu bio američki vratar Ethan Horvath. Njemu je lopta prošla kroz ruke i noge, te završila u mreži. Video je, naravno, vrlo brzo postao viralan, a američki čuvač mreže se vjerojatno još uvijek crveni zbog ovog kiksa...