Zlatan Ibrahimović postigao je gol koji je Barceloni donio kvalitetan rezultat (1-1) nakon prve utakmice osmine finala Lige prvaka...

Iako je Stuttgart, pogotovo u prvom poluvremenu bio bolja momčad i stvorio je niz kvalitetnih prilika, te poveo (u 25. minuti Cacau), nije uspio pobijediti pa se na uzvrat na Camp Nou 17. ožujka dolazi s povoljnim rezultatom za aktualnog branitelja naslova europskog prvaka.

'Napravili smo previše pogrešaka u prvom poluvremenu. Travnjak nije bio dobar i stalno smo se klizali i padali. Igrati protiv momčadi kao što je Stuttgart uvijek je teško', kazao je Ibrahimović nakon utakmice za Sky Sport.

'Ali u drugom poluvremenu zaigrali smo puno bolje i nismo griješili. Zabio sam gol koji je jako važan za momčad i 1-1 u gostujućoj utakmici u ovoj fazi natjecanja nije loš rezultat. Putujemo kući sa samopouzdanjem. Gol na strani uvijek je velika prednost uoči uzvrata', zaključio je švedski napadač.