Van Gaal ljut: Poklonili smo pobjedu i Interu!

Trener Bayerna Louis van Gaal neuspjeh je ostvario i u trećemu ovosezonskom natjecanju. Nakon što su njegovi nogometaši ostali bez mogućnosti trijumfa u Bundesligi i Njemačkom kupu, isto se dogodilo i u Ligi prvaka domaćim porazom (3-2) od Intera...

''Poklonili smo ove sezone suparnicima četiri ili pet čistih pobjeda. Ponovilo nam se to i danas. Premda je suparnik imao malo prilika, zabio je više od nas. Lijepo smo u poluvremenu rekli da moramo ostati kompaktni. Ako se to ne učini, onda bude teško. Mislim da smo napravili previše pogrešaka i da smo primili prejednostavne pogotke. Igračima nemam što za prigovoriti. Pokušali su sve,'' rekao je Nizozemac koji će na kraju sezone napustiti Bayern.

Strijelac prvog pogotka za Bayern Mario Gomez rekao je:

''Sami smo sve uprskali. Ovo boli jako, jer odigrali smo 65 grandioznih minuta. Na kraju smo ispali presigurni. Igrali smo prepasivno. Svatko mora preuzeti svoj komadić odgovornosti za ovo posrtanje.''