Van Gaal: Iznenadio me ofenzivni Inter!

Trener Bayerna Louis van Gaal zadovoljan je gostujućom pobjedom kod Intera...

U reprizi prošlogodišnjeg finala nogometne Lige prvaka Bayern je na San Siru pobijedio milanski Inter 1-0, ovom prilikom u prvoj utakmici osmine finala ovogodišnjeg natjecanja.

Utakmica je odlučena u posljednjoj minuti ogleda kada je Mario Gomez iskoristio nespretnu reakciju Interova vratara Julija Cesara i odbijenu loptu pospremio u domaću mrežu. Time su šanse Bayerna u uzvratu daleko veće za prolaz.

''Moram priznati da me iznenadila napadačka, jaka napadačka formacija Intera. Bili su ofenzivni i kreativni, makar smo mi, mislim, stvorili koju šansu više od njih,'' rekao je poslije utakmice trener Bavaraca Louis van Gaal i nastavio:

''Imali smo na kraju i malo sreće, ali nagrada je to za našu odličnu predstavu u drugom poluvremenu. No, ponavljam, Inter je bio odličan i sreća što je dobar dan imao i naš vratar Thomas Kraft.''