UŽIVO: Hat-trick Eto'a, United bolji od Valencije!

U tijeku su utakmice Lige prvaka, kretanje rezultata i prijenos pratite na našem portalu GOL.hr.

Druga noć Lige prvaka donosi nam okršaje u kojem će glavne uloge imati i neki hrvatski reprezentativci. Prije svega Luka Modrić koji je u prvom sastavu Tottenhama. Spursi igraju protiv Twentea i traže prvu, povijesnu pobjedu u Ligi prvaka. Ćorluka i Kranjčar su na klupi. Od prve minute za Lyon protiv Hapoela će krenuti Dejan Lovren, kao i Rakitić za Schalke protiv Benfice.

Skupina A:

Tottenham - Twente 4:1 (Van der Vaart 47, Pavljučenko 50 pen, 64 pen, Bale 85/Chadli 56)

Inter - Werder 4:0 (Eto'o 21, 27, 81, Sneijder 34)

Tottenhamu je dosuđen sumnjivi jedanaesterac, ali golman Twentea uspio je obraniti udarac Van der Vaarta s bijele točke! Nakon nekoliko promašaja Van der Vaart je ipak zabio, i to kako, primio je loptu u šesnaestercu na prsa te je silovito zakucao u mrežu!  Sada je Bale srušen u kaznenom prostoru, a s bijele točke ovaj put pucao je Pavljučenko, i pogodio za 2:0. Ipak, samo 6 minuta poslije nakon gužve u petercu, Chadli vraća Twente u igru. Iako je Van der Vaart isključen nakon drugog žutog, Tottenham je vratio 2 razlike, ponovno Pavljučenko, ponovno iz penala. Bale je pet minuta prije kraja povisio na 4:1.

U Milanu se igra otvorena utakmica, prilika ima s obje strane, ali prvi gol zabio je domaćin, točnije Eto'o u 21. minuti. Sada je Eto'o probio obranu Werdera i zabio za velikih 2:0 domaćina. Porozna obrana Werdera sad je primila i treći pogodak, Sneijder je sjajno utrčao te atraktivno prevario Wisea. Sjajnu noć Intera zaokružio je Eto'o svojim trećim pogotkom za velikih 4:0.

Skupina B:

Hapoel - Lyon 1:3 (Enyeama 79 pen/Bastos 7 pen, 36, Pjanić 90+4)

Schalke - Benfica 2:0 (Farfan 73, Huntelaar 85)

Prvi gol u 7 utakmica koje su počele u 20:45 pao je u Tel Avivu. Lyon je poveo protiv Hapoela, siguran izvođač s bijele točke bio je Bastos. Isti igrač povisio je na 2:0 u 36. minuti.

Prvi gol u Gelsenkirchenu, Schalke je zabio protiv Benfice, strijelac je Farfan tek u 73. minuti. Huntelaar je na kraju riješio pitanje pobjednika.

Skupina C:

Valencia - Man United 0:1 (J. Hernandez 85)

Rangers - Bursaspor 1:0 (Naismith 18)

Manchester i Valencia igraju odličnu utakmicu, ali tek u 85. minuti vidjeli smo prvi gol, Javier Hernandez zabio je za vodstvo Uniteda!

Veliki posao napravili bi Rangersi u slučaju pobjede nad Bursasporom. Naismith je doveo Škote u vodstvo, podsjetimo Nikica Jelavić nema pravo nastupa u Ligi prvaka.