Slažete li se s ovim opisnim ocjenama Dinamovih igrača?

Dinamovi igrači nisu odigrali utakmicu za pamćenje protiv moldavskog Šerifa.

Izjave Dinamovih igrača nakon utakmice kako su bili puno bolji protivnik, da su nezasluženo ispali, da su se gosti valjali po podu djelomično su točne. No, razlika u izjavama igrača i realnosti na terenu je ipak ogromna. Dinamo je bio bolja momčad, ali ne toliko dominantniji kako oni izjavljuju. Gosti su u prosjeku istrčali i više kilometara, pa i ne čude grčevi koji su ih hvatali u produžetku.

Za Dinamo je u jučerašnjoj utakmici nastupilo 14 igrača, a za svakog donosimo ocjenu njegovog nastupa.

1. Lončarić - Solidan, imao je dva leta u prazno, ali je zato skinuo i dva penala u raspucavanju, ocjena od 1 do 10 solidnih 6.

2. Etto - Standardna slika, Brazilac dobro utrčava i nalazi se u prigodama, ali i u završnici krivo uštopa ili loše puca, ocjena 5,5.

3. Bišćan - Odigrao je kapetanski, srčano, imao i dobru priliku glavom u početku, malo bolji od prosjeka, 6,5.

4. Cufre - Najslabija karika kod neuspjelog postavljanja zaleđa, nakon kojeg je Volkov zabio za 1:0. U nastavku je bio bez greške, ali zbog gola 5,5.

5. Mesarić - Odigrao solidno, namjestio jednu dobru priliku Sammiru, zamijenjen na poluvremenu, prosječna 6.

6. Vrsaljko - Djeluje tehnički i trkački vrlo dobro, imao je par opasnih centaršuteva ali ništa konkretno, prosjek 6.

7. Ademi - Igrao je zadnjeg vezneg, ali iskreno nije se puno vidio na terenu, 5,5.

8. Badelj - U posljednje vrijeme napadan da ne igra dobro, i ovaj put je odigrao ispod svojih mogućnosti, ali treba dodati da je unatoč tome imao par dobrih dodavanja, pogotovo u 89. minuti kada je Etta izbacio u stopostotnu šansu, ali je Brazilac uprskao, ocjena 6.

9. Sammir - Najbolji igrač utakmice, osim što je zabio gol iz penala za 1:1, imao par odličnih akcija, asistencija i nesreće što mu je gostujući golman Stojanov skinuo nekoliko teških lopti, nažalost promašio penal u raspucavanju, ipak ocjena 7,5.

10. Rukavina - Vidjelo se da nema snage ni svježine, odigrao par dobrih dodavanja, i to je sve, nažalost previše proveo u igri, čak 87 minuta mada je sam rekao da može maksimalno 60 minuta, ocjena 5,5.

11. Slepička - Kao i uvijek Čeh zabija ako ima puno prilika, sinoć ih je imao tri, ali Stojanov mu je sve skinuo, prosječna 6.

12. Ibanez - Ušao u 2. poluvremenu, unio živost u igru, ali nije napravio ništa posebno, istina u raspucavanju zakucao sigurno penal, ocjena 6.

13. Calello - Ušao u 76. minuti umjesto Ademija, odigrao solidno i čvrsto, ocjena 6.

14. Dodo - Ušao u 87. minuti umjesto Rukavine. Iako neumorno trči i trudi se, to je uglavnom neopasno lutanje, kriva dodavanja, gubljenja lopti, dokazao da nije materijal za Dinamo. Kad ga čovjek gleda pomisli imate li gospodo treneri vi oči, ili je riječ o igraču nekog menadžera. Dodo (inače izumrla ptica) na kraju je i pogodio stativu iz penala koja je značila kraj, ocjena 4.