Mourinho nakon šokantnih preokreta: Nije bilo šanse da izgubimo

Pohvalio je svoju momčad, ali i suparničku, trener Realovih nogometaša Jose Mourinho nakon 2-2 remija kod Milana na San Siru u dvoboju 4. kola skupine G Lige prvaka...

'Prvi smo gol primili zato što se Pepe poskliznuo. Drugi smo dobili iz čistog zaleđa. Nije bitno, ne želim o sucima. Želim govoriti o izvrsnoj Realovoj momčadi, koja je prvo poluvrijeme odigrala fantastično, kao što je odigrala i prije dva tjedna u Madridu', rekao je Jose Mourinho naglasivši:

'Nije bilo šanse da Real Madrid napusti ovaj stadion poražen. Predobro smo igrali da bi se to dogodilo. Gol u trećoj minuti sudačke nadoknade bio je stoga apsolutno zaslužen.'

'Možemo li osvojiti Ligu prvaka? Moramo se i dalje poboljšavati, ali kvalitetu imamo. Momčad je vrlo mlada, te stoga ponekad u igri naivna. Da bismo pobijedili u Ligi prvaka, moramo postati ciničniji.'

Na koncu, Portugalac je pohvalio duh Milanovih nogometaša: 'U smislu igranja nogometa Milan nije fantastična momčad. Fantastičan je, međutim, njezin karakter. Kontrolirali smo utakmicu, no Milanovi se igrači nisu dali. Uzvratili su nam snažnim karakterom. Lijepo je vidjeti igrače poput Inzaghija, Gattusa i Seedorfa kad u njima i dalje ima toliko želje iako već dugi niz godina igraju u Ligi prvaka.'

Da je rezultat realan složio se i trener Milana Massimiliano Allegri: 'S obzirom na prilike koje su Madriđani imali, rezultat se čini realnim. Naša je reakcija u drugom poluvremenu bila doista jako dobra i šteta je što ipak nismo uspjeli pobijediti.'