Nogometaši Manchester Uniteda neuvjerljivo su stigli do druge pobjede u trećem kolu C-skupine Lige prvaka. Na Old Traffordu pobijedili su turskog prvaka Bursaspor 1-0...

Jedini je gol za momčad Alexa Fergusona postigao njihov najbolji nogometaš, Porugalac Nani. Pogodio je u sedmoj minuti za svoj prvi ovosezonski pogodak u Ligi prvaka. U Premierligi je dosad zabio tri pogotka uz čak sedam asistencija, a golgetersku je formu dokazao zabivši i dva gola u dvama ovomjesečnim nastupima za reprezentaciju.

Domaći sastav, bez Waynea Rooneyja u momčadi, bio je bolja momčad, držao loptu u posjedu i stvarao prigode, ali do uvjerljivije pobjede nije došao.

Nakon tri odigrana kola Manchester United vodi na ljestvici skupine C sa sedam bodova. Na drugom su mjestu Glasgow Rangersi, koji su u srijedu na svom Ibroxu remizirali s Valencijom 1-1. Strijelac obaju golova bio je domaći veznjak Maurice Edu.

>> Barca na krilima Messija, PAO do prvog boda

Zabio je najprije 24-godišnji američki reprezentativac u mrežu Cesara Sancheza, kojeg je u 34. minuti nadvisio u skoku nakon prekida i glavom doveo domaće u vodstvo. Također glavom jednako je mastorski u 46. minuti pogodio vlastitu mrežu savladavši svog vratara McGregora.