Ćorluka i Modrić od prve minute protiv Reala, Kranjčar na klupi!

Poznati su sastavi uoči velikog obračuna Reala i Tottenhama na Santiago Bernabeuu...

Mourinho će od prve minute krenuti s Cristianom Ronaldom i Marcelom, iako ih muče ozljede, a u napadu je priliku dobio Adebayor, dok je ostatak momčad otprije očekivan.

Redknapp se pak odlučio za varijantu s jednim napadačem, Peterom Crouchom. U sredini priliku dobiva Sandro, a od hrvatskih igrača od prve će minute na teren Luka Modrić i Vedran Ćorluka, dok će Kranjčar priliku čekati sa klupe.

Sastav Reala: Casillas - Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo – Khedira, Alonso, Özil, Di Maria – Ronaldo, Adebayor

Sastav Tottenhama: Gomes – Gallas, Dawson, Ćorluka,Assou-Ekotto - Sandro, Van der Vaart, Modrić, Lennon, Bale - Crouch

Prijenos utakmice Reala i Tottenhama UŽIVO pratite na GOL.hr i Novoj TV od 20:40!