Ancelotti ljut: Ako ćemo ovako igrati, ništa od nas!

Usprkos 2-1 pobjedi nad Žilinom u sklopu 5. kola skupine F nogometne Lige prvaka, petoj pobjedi londonskog kluba u tom natjecanju, menadžer londonskog kluba Carlo Ancelotti nije bio zadovoljan prikazanim...

Chelseajeva momčad djelovala je vrlo slabo u prvom poluvremenu nakon kojeg je na Stamford Bridgeu imala i rezultatski minus (0-1), da bi ipak u drugih 45 minuta uspjela preokrenuti rezultat golovima Daniela Sturridgea i Florenta Maloude.

''Bila je to teška utakmica jer nismo započeli dobro. U drugom smo poluvremenu odigrali dobro i imali smo puno prilika za gol. Međutim, ako ćemo igrati kao u prvom poluvremenu, tada nećemo imati priliku za osvajanje Lige prvaka,'' komentirao je Ancelotti, čija je momčad pobjedom prekinula dva vezana premierligaška poraza.

''U prvom smo poluvremenu igrali presporo i dali smo im priliku da se lakše brane. U tom periodu nismo imali niti intenziteta niti tempa. Dobro je to iskustvo za nas, ali ne smijemo dopustiti da nam se takvi periodi igre ponove,'' dodao je zabrinuti talijanski strateg, čija je momčad trima porazima u četiri posljednja premierligaška kola ispustila iz ruku prednost nad pratiteljima, pa sada imaju jednak broj bodova kao drugoplasirani Manchester United.