Automoto
velika karijera

Službeno: Sebastian Vettel ostaje u Formuli 1: Potpisao je za novu momčad

Sjajna karijera njemačkog vozača se nastavlja.

Sebastian Vettel nakon otkaza u Ferrariju ipak ostaje u Formuli 1. Nakon loših izvedbi u pitanje je došao nastavak njegove karijere, ali njemački vozač je odlučio nastaviti s utrkama.

Vettel je potpisao za Aston Martin i od sljedeće sezone će voziti za britanskog proizvođača motornih vozila.

Sjajni Nijemac jedan je od najboljih vozača Formule svih vremena, a u karijeri je osvojio četiri naslova prvaka, a drži rekord kao najmlađi svjetski prvak u povijesti. Zanimljivo, Vettel je najmlađi vozač koji je osvojio najbolju startnu poziciju i bodove, vodio u utrci, pobijedio i ostvario 50 postolja.

gol expired Navijači Bayerna napadaju klub zbog Perišića: ''Nitko ga neće uspjeti zamijeniti'' divider

U bogatoj karijeri upisao je čak 53 pobjede, a ukupno je 120 puta završio na postolju među tri najbolja vozača utrke.