SEHA liga

Zagrebaši uvjerljivo izgubili od protivnika koji ih čeka u polufinalu Final Foura

Rukometaši Croatia Osiguranja Zagreb u posljednjem 18. kolu SEHA lige izgubili su u Skopju kod Vardara 24:33 (13:16)...

Zagrebaši su držali do 25. minute i 12:12, a onda je Vardar otišao na plus tri, prednost koju je imao i na poluvremenu (16:13). U nastavku više nije bilo povratka za momčad Borisa Dvoršeka pa će na završnici turnir SEHA lige sa druge pozicije.

A upravo će protiv Vardara Zagreb igrati u polufinalu Final Foura, koji će se od 11. do 13. travnja igrati u Novom Sadu. Drugi polufinalni par su Prešov i Meškov.

Najbolji strijelac Zagreba danas je bio Luka Stepančić sa šest golova, Josip Šandrk i Jerko Matulić dodali su četiri.

Kod Vardara Igor Karačić zabio je šest, Marković, Brumen i Dušebajev dodali su po pet. (Agencija VLM)