Odlična igra

Zagreb CO se pobjedom vratio u Ledenu dvoranu!

Rukometaši CO Zagreba upisali su pobjedu na startu nove sezone Lige prvaka u koju su krenuli u sasvim pomlađenom izdanju nakon silnih odlazaka najboljih igrača ovoga ljeta...

Nakon nekoliko godina Zagreb se vratio u Ledenu dvoranu. Dom hokejaša Medveščaka opet je dobio parket, a navijači novu pobjedu. Na početku Lige prvaka u Domus portova pao je mađarski Pick Szeged s 30:27.

Vodio je Zagreb od prve do posljednje minute. Mogla je pobjeda biti izraženija jer su domaćini vodili i s više pogodaka razlike. Bila je to odlična predstava hrvatskog prvaka pred nekoliko tisuća navijača.

Prvo poluvrijme Zagrebaši su dobili rezultatom 15-8, čime su praktički trasirali put prema prvoj pobjedi ove sezone. U drugih 30 minuta Zagrebaši su se malo opustili i dozvolili Mađarima da se približe, ali nikad dovoljno da bi pobjeda i bodovi bili ugroženi.

Kod Zagreba posebno su se istaknuli Lovro Šprem sa šest  pogodaka, dok su su četiri puta zabili Stepančić, Horvat, Josip Valčić i Špiler.