Treći poraz u LP

Zagreb bez šansi kod jakih Nijemaca, Mandalinić nije mogao sam

Rukometaši CO Zagreba nisu imali previše šanse na gostovanju u Njemačkoj, kod Rhein-Neckar Löwena, u ogledu 5. kola skupine A Lige prvaka...

Moćna je njemačka momčad slavila 34-26 u utakmici gdje je sve već bilo gotovo u prvom poluvremenu. Naime, prvih trideset minuta je okončano uz 21-11 za domaćina, te je u nastavku RN Löwen samo rutinski održavao prednost.

Stipe Mandalinić je držao dok je mogao. Zabio je sjajni vanjski igrač Zagreba tri od prvih pet pogodaka gostiju i u uvodnih desetak minuta je hrvatska momčad držala kontakt. No, tada je proradila prvo obrana RN Löwena, iz nje su se rađale kontre i razlika je u korist domaćina ekspresno rasla.

Na kraju je završilo uz plus osam, a spomenuti je Mandalinić bio uvjerljivo najbolji igrač CO Zagreba s devet pogodaka.

Za CO Zagreb je ovo bio treći poraz u Ligi prvaka ove sezone.

Recimo da je u skupini C Barcelona slavila kod Dinama u Minsku 35-25, a za domaćina je hrvatski igrač Ivan Ninčević postigao pet pogodaka. (TS)