Šivali mu glavu

Zbog kukavičkog nasrtaja na igrača Medveščaka dobio 11 utakmica kazne

Neugodna scena dogodila se u susretu Barsa i Medveščaka koji je završio pobjedom momčadi iz Kazanja 5:3.

U 31. minuti medvjedi su ostali bez napadača Matta Murleya na kojega je brutalno naletio domaći igrač Grigorij Panin i zabio ga u ogradu.

Murley je nakon toga ostao ležati na ledu i napustio ga tek uz liječniku pomoć. Više se nije vraćao u utakmicu, a završio je na šivanju glave.

Panin je zbog naleta dobio kaznu od 2+5+20 minuta,  a dan nakon iz KHL-a je stigla konačna presuda - maksimalnih 10 utakmice kazne +1 zbog ponavljanja isključenja. Dakle, Panin je dobio ukupno 11 utakmica suspenzije. Zasluženo!