Bravo Medvjedi

Velika pobjeda: Medveščak slavio u Sibiru bez primljenog gola!

Hokejaši Medveščaka ostvarili su i drugu pobjedu na još jednoj u nizu ruskih turneja u KHL ligi. U srijedu su u Novosibirsku su bili bolji od Sibira s 2:0.

Medvjedi su poveli u 37. minuti pogotkom Mathieua Carlea, a konačnih je 2:0 četiri i pol minute prije kraja dvoboja postavio Ryan Vesce. Podsjetimo, prije manje od tjedan dana Medveščak je i u Zagrebu bio bolji od Sibira i to s čak 6:1.

Hrvatski predstavnik u najjačoj europskoj ligi i dalje je na sedmom mjestu Zapadne konferencije. Sljedeću utakmicu igra u petak u Vladivostoku protiv Admirala.

KHL liga, srijeda:

Sibir - Medveščak 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

Redoslijed Zapadne konferencije: 1. SKA 73 (33 utakmice), 2. Dinamo Moskva 68 (33), 3. CSKA 59 (34), 4. Dinamo Riga 59 (32), 5. Donbass 56 (33), 6. Lev 55 (32), 7. Medveščak 54 (34), 8. Lokomotiv 50 (31)…