Makedonsko finale

Vardar šokirao Zagreb u Areni i izbacio ga iz polufinala SEHA-e!

Rukometaši CO Zagreba izgubili su u polufinalu SEHA lige pred 3500 gledatelja u svojoj Areni od Vardara s 30:29.

Tako će se u nedjelju (18 sati) igrati makedonski finale između Vardara i Červarovog Metalurga, koji je svladao slovački Tatran s 26:25. Od 15.30 za treće mjesto igraju CO i Tatran.

Kod zagrebaša Horvat je postigao sedam, Špiler šest, a Marić pet pogodaka.

''Cijelu sezonu rotirali smo igrače, krenuli smo s 3-2-1 obranom, htio sam da dobijemo, pa smo se vratili na 6-0. Naša obrana i vratari, pogotovo u drugom poluvremenu, izgubili su utakmicu jer nije bilo žestine, ali ni koncentracije. Igrači nisu bili u utakmici, mislili su da će pobjeda doći sama od sebe'', rekao je vidno razočarani trener CO Zagreba Ivica Obrvan i nastavio:

''U pripremi sam razmišljao samo o finalu. Ne podcjenjujem nikoga pa ni Vardar, ali računao sam da ćemo izboriti finale. Ovako imamo naizgled revijalnu utakmicu sutra, u nezgodnom terminu u 15.30 sati, utakmica koja ne nosi ništa osim da se upotpuni turnir. Možda ću dati šansu nekima koji su imali manju minutažu, a već u srijedu nas čeka derbi prvenstva s Nexeom pa za vikend Kiel.''

Trener gostiju Veselin Vujović bio je, naravno, zadovoljan pobjedom nad domaćinom završnog turnira.

''Baš zato sam i htio Zagreb u polufinalu, jer sam znao da su umorni. Ne može se puno momčadi pohvaliti da su dobile Zagreb u Zagrebu, ali ne zanosimo se da smo bolji od njih'', bio je iskren Vujović. (Agencija VLM)

Pratite najnovije vijesti bilo kada, bilo gdje. Pratite nas na Facebooku i Twitteru. Pratite DNEVNIK.hr putem iPhonea i ANDROID mobilnih uređaja.