Slijedi Brazil

FOTO Kauboji uvjerljivo pobijedili BiH: Hrvatski Karačić MVP utakmice

U posljednjem kolu skupine B Svjetskog rukometnog prvenstva u Kataru Hrvatska je s 28-21 slavila protiv susjedne nam Bosne i Hercegovine...

Hrvatska je od prve do posljednje minute vodila i u nijednom trenutku nije dopustila BiH da ozbiljno zaprijeti. Susret smo otvorili s 4-1, odnosno 9-4 uz sjajnu obranu i još bolji napad u kojem su dominirali Igor Karačić, Luka Stepančić i Ivan Slišković.

Trojac je u konačnici postigao 15 pogodaka, dok su ostatak pridodali Zlatko Horvat, Ivan Ninčević, Ilija Brozović i Željko Musa. Karačić je u konačnici proglašen najboljim igračem utakmice.

Domagoj Duvnjak i Igor Vori (bolestan) nisu zaigrali ni sekunde, baš kao i Manuel Štrlek, Ivan Čupić i Mirko Alilović.

Poluvrijeme je završilo rezultatom 17:8, a Kauboji su u nastavku samo mirno održavali prednost, te su tek u završnici dopustili Bosni i Hercegovini da se približi.

Za dva dana Hrvatska igra osminu finala protiv reprezentacije Brazila.