Diže formu za Moskvu

Svjetski kup: Marijo Možnik zlatni u Dohi!

Hrvatski gimnastičar Marijo Možnik na trećem je ovosezonskom turniru Svjetskog kupa u Dohi slavio u finalu preče...

Zagrebački gimnastičar Marijo Možnik startao je prvi, mirno odradio svoju nešto lakšu vježbu, ukopao saskok, a suci su rekli - 14.925. Na prvom turniru u Francuskoj bio je brončani, sada zlatni, a to su odlični pokazatelji uoči Europskog prvenstva koje u Moskvi starta 17. travnja, a na kojem Marijo brani srebro.

Srebrni je u Dohi sa samo 0.05 bodova zaostatka bio Nizozemac Jeffrey Wammes, dok je Švicarac Oliver Hegi osvojio broncu.

"Forma se diže kako smo priželjkivali. Još uvijek nisam na 100 posto, ali to i nije loše, takav trebam biti u Moskvi", kratko je poručio iz Dohe pobjednik Marijo Možnik.

Podsjetimo, dan prije u finalu partera, mladi Osječanin Andrej Korosteljev zauzeo je šesto mjesto. Bio je to njegov četvrti finale na petom turniru Svjetskog kupa u karijeri. (TS)