U srijedu protiv Dinama

Stala serija Medveščaka: Vitjaz im utrpao šest komada!

Hokejaši Medveščaka su u 31. kolu KHL lige u nedjelju na svom terenu poraženi od Vitjaza sa 3:6 (1:2, 1:1, 1:3), te su tako prekinuli niz od tri uzastopne pobjede.

Vitjaz je rano poveo sa 2:0 golovima Romana Horaka (2:19) i Roberta Kousala (4:16).

Medvjedi su uspjeli izjednačiti, prvo je smanjio Mark Katić (6:40), a potom u petoj minuti druge trećine Mark Flood (24:41) pogađa za 2-2. No, samo 14 sekundi kasnije Vjačeslav Soloduhin (24:55) ponovno donosi vodstvo Vitjazu. Dmitrij Ciganov (47:43) 12 minuta prije kraja susreta povećava vodstvo na 4-2, a potom je Roman Horak (53:53) svojim drugim pogotkom zapečatio pobjedu gostiju.

Do kraja susreta pao je po jedan gol sa svake strane, Matt Anderson (54:21) je zabio za Medveščak, a Aleksej Kudreman (57:55) za goste.

Medveščak je i dalje na 9. mjestu Zapada sa 37 bodova, a osmoplasirani Lokomotiv ima 40 bodova i tri utakmice manje.

U srijedu, 19. studenoga, Medveščak dočekuje Dinamo iz Minska.