Ne dvoje u ishod utakmice

Slovenski mediji: Hrvati su srušili naše snove o medalji!

Slovenci ne dvoje o zasluženosti pobjede Hrvatske nad Slovenijom. Pod naslovom 'Hrvati rasplinuli naše snove o medalji' stoji tvrdnja da su za sve krive njihove crne minute u drugom dijelu...

Hrvatska rukometna reprezentacija pobijedila je Sloveniju 31-26 u dvoboju za brončanu medalju na Svjetskom prvenstvu u Španjolskoj. Pred 18.000 gledatelja u barcelonskoj dvorani Palau Sant Jordi momčad Slavka Goluže osvojila je broncu treći put zaredom na velikim natjecanjima.

>> Hrvati - rukometna velesila: Znate li koje dvije medalje nam nedostaju?

Utakmicu je Hrvatska prelomila početkom drugog poluvremena, kada je od 14-14 (31. minuta) otišla na 21-14 (42. minuta). Očito manje kvalitetni Slovenci se nakon toga nisu mogli vratiti u igru.

''I polufinale je povijesni uspjeh'', stoji na teletekstu RTV Slovenie, a Dnevnik piše:

''Opet 11 minuta nismo postigli pogodak, no ostavili smo sjajan dojam, ovo je najbolji rezultat Slovenije na svjetskim prvenstvima, od ovih igrača u budućnosti možemo puno očekivati.'' (TS / VLM)