Pet golova u poluvremenu

Katastrofa u generalci za Euro: Slovenci deklasirali Hrvatsku!

Ne pamtimo ovako težak poraz hrvatske rukometne reprezentacije.

U revanš prijateljskoj utakmici hrvatska rukometna reprezentacija izgubila je u Kopru od Slovenije 32:17.

Nakon što je prvo poluvrijeme Hrvatska koliko-toliko parirala igračima Veselina Vujovića u drugom su se Kauboji raspali i postigli svega pet (!) golova za 30 minuta.

Hrvatska je u petak u Ivanić-Gradu iste ove Slovence svladala s jednim golom razlike s tim da su dvije minute prije kraja imali i +4. A u subotnjem uzvratu - debakl i ružna uvertira u Europsko prvenstvo u Poljskoj.

Sloveniju su predvodila desna krila - Gašper Marguč je zabio sedam, a Dragan Gajić šest pogodaka.

U redovima naše reprezentacije Manuel Štrlek je bio najefikasniji sa četiri gola.

SLOVENIJA: Skok, Škof, Lesjak, Zarabec 2, Marguč 7, Kavtičnik, Dolenec 2, Cingesar 2, Skube 2, Poteko, Cehte, Miklavčič 2, M. Žvižej 4, L. Žvižej 1, Blagotinšek 1, Gaber, Zorman, Razgor, Bombač 1, Gajić 6, Mačkovšek 2.

HRVATSKA: Stevanović, F. Ivić, Alilović, Marić 2, Kopljar 2, Gojun, Horvat 3 (3), Karačić 2, Kozina, Š. Ivić, Štrlek 4, Čupić, Kovačević, Mamić, Šebetić 1, Slišković 2, Cindrić, Brozović 1.

SEDMERCI: Slovenija 4-4, Hrvatska 3-4
ISKLJUČENJA: Slovenija 8 minuta, Hrvatska 4 minute.
ARENA BONIFIKA: 3.200 gledatelja