Težak poraz

Dinamo dobio šest komada: Omišani poveli u finalnoj seriji prvenstva Hrvatske

Olmissum vodi u finalnoj seriji prvenstva Hrvaske u futsalu protiv Dinama s 2:1.

Olmissum - Futsal Dinamo (Foto: Ivana Ivanovic/Pixsell)

Olmissum je svladao Dinamo s visokih 6:0 i tako poveo s 2:1 u finalnoj seriji prvenstva Hrvatske u futsalu!

Prvak će postati momčad koja prva ostvari tri pobjede, a momčad iz Omiša ima šansu u četvrtom, ponovno domaćem susretu koji se igra u ponedjeljak, doći do naslova prvaka. Prošle sezone iste su momčadi igrale u finalu te je tada slavio sastav iz Zagreba.

Nakon prvog poluvremena Olmissum je vodio 2:0 golovima Josipa Kolobarića u petoj te Olavija Vinhe u 19. minuti. Novi korak prema slavlju domaćin je napravio u 35. minuti kada je Duje Kustura pogodio prazna vrata za 3:0, dok je samo minutu kasnije već bilo 4:0 nakon gola Jakova Hrstića.

Do kraja je još Josip Jurlina postigao dva gola za konačnu, vrlo visoku pobjedu Olmissuma od 6:0.

PH futsal, treća utakmica:

Olmissum - Futsal Dinamo 6-0 (Olmissum vodi u seriji 2-1)

Novak Đoković pogođen bocom u glavu VIDEO Snimka iz drugog kuta sve otkrila: Evo tko je pogodio Novaka Đokovića u glavu divider

Novak Đoković pogođen u glavu VIDEO Novaka Đokovića pogodili bocom u glavu: Odmah se srušio na pod divider

Prati nas na Instagramu!
Drugi ispit za Vatrene na Opus Areni u prijenosu na našem portalu i u programu @novatv_! ⚽✌
Bez obzira na poraz, ponosni smo na ovu novu Hrvatsku! ✅✌🇭🇷

📸: PIXSELL
POLUVRIJEME! ⚽

Hrvatska je ostavila dobar dojam prema naprijed, ali ne izgleda uvjerljivo u obrani. Idemo po još koji gol u drugom poluvremenu! ✅

📸: Cropix
GOOOOOOOL! ⚽

Hrvatska je smanjila na 2-1 nakon udarca Sose kojeg je u vlastitu mrežu spremio Dalot. ⚽✌