Preostaje im čekati

Očekivani poraz Zagreba u Mađarskoj, Barca razbila 'hrvatski' PSG

Rukometaši CO Zagreba nisu bili ni blizu podviga na gostovanju kod mađarskog Veszprema, vodeće momčadi A skupine u Ligi prvaka, koja je u srazu 9. kola slavila s 34:27.

Domaćin je već nakon prvog poluvremena osigurao veliku zalihu i prednost od 8 golova razlike (19:11), a u nastavku hrvatski prvak nije uspio ugroziti pobjedu domaćina. Srbin Momir Ilić predvodio je domaću momčad s 8 golova dok je naš Renato Sulić zabio četiri pogotka.

U momčadi Zagreba najefikasniji je bio Zlatko Horvat s 5 golova. Zagreb za plasman u osminu finala mora u zadnjem kolu na svom terenu pobijediti posljednjeplasirani Sankt Peterburg i nadati se povoljnom raspletu situacije u ostalim utakmicama.

Barcelona je u C skupini uvjerljivo ko domaćin pobijedila PSG 38:28 (19:9). Barcelonu je predvodio Torras Gonzalez s 10 pogodaka, dok su u pariškoj momčadi najefikasniji bili Garcia Robledo i M'tima sa po 5 golova. Igor Vori zabio je tri gola za PSG, Marko Kopljar je dodao dva, dok se Jakov Gojun nije upisao u strijelce.