Ostali sportovi
SPORTOVI
Ostali sportovi
Cro Copov sparing partner ide u ring

Nova hrvatska ultimate fight zvijezda

Samobor će ovog vikenda ugostiti 22 borca slobodne borbe, a najzanimljivija će biti ona između člana Cro Cop tima, Igora Pokrajca i Nizozemca Woninnka.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

U poslastici dana, u kategoriji iznad 93 kilograma Igor Pokrajac imat će protiv sebe 105 kilograma teškog i 195 centimetara visokog Nizozemca Ralfa Wonninka. Iako 12 kilograma lakši Pokrajac očekuje ništa osim pobjede.

Tri vijesti o kojima se priča divider Usik nokautira Duboisa PO KRATKOM POSTUPKU VIDEO Pogledajte bombu u bradu kojom je Usik ugasio Duboisa Oleksandr Usik NEDODIRLJIV! Usik se poigrao s Duboisom: Deklasirao ga i završio u petoj rundi Dominik Livaković Grozna situacija Livakovićevi najteži trenuci karijere: Ispred njega je sezona u kojoj neće braniti!?

'Ja sam spreman, jedva čekam subotu. Dugo nisam imao borbu, od 4. mjeseca, kad sam imao zadnju borbu u Pragu,' najavljuje Pokrajac.

Sedam godina treniranja s Mirkom Filipovićem u Cro Cop teamu učinilo je svoje. Teški i zahtjevni treninzi na kraju se uvijek isplate.

'Ja sam u zadnjih 7 godina koliko sam s Mirkom, dosta sam naučio, i iz iskustva i tehnike, i načinu borbe, dosta mi je pomogao u načinu moje borbe.'

Rezultat toga je 17 pobjeda i samo 4 poraza, na red bi uskoro trebali doći i najzvučniji turniri slobodne borbe...

'Bitna mi je prilika, da dobijem priliku vani, to će vjerojatno uskoro i biti, točno gdje i kada ne znam, ali čut ćete na vrijeme.'

Više o

Nastavi čitati
divider