breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"

Mladost furiozno do Final Foura Eurolige u Rijeci!

Vaterpolisti zagrebačke Mladosti pobijedili su na svom bazenu uz Savu grčki Olympiacos 11-6 u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Eurolige, čime su izborili plasman na Final Four u Rijeci.

Mladost je pred svojim navijačima uspjela nadoknaditi zaostatak od tri gola razlike iz Atene, u prvom susretu je Olympiacos slavio s 8-5, ponajviše zahvaljujući vrlo kvalitetnoj igri u fazi obrane, te mirnoći u napadu u trećoj i četvrtoj četvrtini.

Ključno razdoblje utakmice bilo je ono između 11. i 25. minute, kada je zagrebačka momčad serijom 5-0 od rezultata 3-3 pobjegla na prednost 8-3. Muslim je s dva gola pokrenuo tu seriju, a briljantno je u posljednjoj četvrtini odigrao Igor Hinić, njegova tri gola u tom periodu potvrdili su plasman Mladosti među četiri najbolje momčadi Europe ove sezone.

'Ova pobjeda je kruna rada i talenta mojih igrača koji na treninzima rade kao u rudniku. Jako mi je drago da idemo na Final Four u Rijeku, što želim i dubrovačkom Jugu', izjavio je odmah nakon utakmice trener Mladosti Ozren Bonačić.