Ozljeda Zrnčića Dima

Marsaglia iznenadio, Kostelić dohvatio bodove u superveleslalomu

Ivica Kostelić na 26. je mjestu završio drugi superveleslalom sezone u Beaver Creeku.

Za pobjednikom je Kostelić zaostao sekundu i 91 stotinku, a pobijedio je skijaš koji u karijeri nikad nije bio na postolju!

Talijan Mateo Marsaglia nevjerojatno je dobro odvozio tešku stazu u Beaver Creeku i pomeo konkurenciju. Iza sebe je ostavio Norvežanin Aksela Lunda Svindala koji je kasnio 27 stotinki dok je treći bio Austrijanac Hannes Reichelt (+0.70).

Natko Zrnčić-Dim odustao je nakon pada po sredini staze zbog čega je utrka bila prekinuta na više minuta. No, nije on jedini koji je pao, a od 15ak skijaša koji nisu završili utrku najteže su prošli Nijemac Keppler koji je ozlijedio oko i koljeno, te Austrijanac Franz kojemu je stradalo rame. (Agencija VLM)