Furiozni Sosedi

Fenomenalni preokret Slovenije protiv Poljske, Francuzi i Danci nižu pobjede

Osim dvoboja Hrvatske i Mađarske, u utorak kasno navečer odigrane su još tri utakmice trećeg kola Svjetskog prvenstva rukometaša.

U skupini A Francuska je dugo lomila otpor Brazila da bi u završnici Omeyer i društvo upisali treću pobjedu, 27:22.

Stopostotni su i Danci, koji su u festivalu pogodaka nadigrali Čileance - završilo je 43:24, iako je na poluvremenu bilo tek 17:13.

U derbiju skupine C Slovenija je u neizvjesnoj završnici iščupala pobjedu protiv Poljske.

Poljaci su na poluvremenu imali tri gola viška, ali Sosedi u nastavku potpuno preokreću tijek utakmice i u konačnici slave s 25:24, prvenstveno zahvaljujući osam pogodaka Mačkovšeka.