EBEL liga: Sedmi poraz Medveščaka zaredom

Hokejaši zagrebačkog Medveščaka izgubili su sedmu uzastopnu utakmicu u austrijskoj EBEL ligi. Bolji od 'Medvjeda' bili su domaći Vienna Capitalsi s 5-1 (2-0, 2-0, 1-1).

U prvoj trećini su golove za Bečane postigli Nageler i Gratton, u drugoj je dvostruki strijelac bio Werenka, dok je na 5-0 u 48. minuti povisio Rodman. Jedini gol za zagrebačku momčad postigao je Jeff Corey u 53. minuti.

Podsjećamo, u srazu istih suparnika odigranom krajem rujna, austrijska momčad slavila je u Zagrebu sličnim rezultatom, s 5-2.

Bila je ovo sedma pobjeda u zadnjih osam nastupa za Capitalse, te, kao smo već napomenuli, sedmi poraz u nizu Medveščaka. No, u tri od tih sedam poraza 'Medvjedi'' su osvajali po jedan bod.

Medveščak je ostao na osmom mjestu s devet bodova. Vodeći je i dalje Villach, koji je pobjedom kao domaćin u 10. kolu protiv Jesenica (5-3) stigao do 18 bodova.