Debakl Kranjčarovog Portsmoutha

West Ham zaustavio Chelsea

Nastavljen je katastrofalni vikend velikih klubova. Nakon Liverpoola, Arsenala i Manchester Uniteda, samo bod su uspjeli osvojiti također i nogometaši Chelseaja, doma protiv West Hama. Razmaci na tablici osttali su nepromijenjeni

Na Stamford Bridgeu poveli su gostujući nogometaši u 33. minuti. Craig Bellamy uspio je matirati Petra Čecha nakon što ga je proigrao Noble. Chelsea je dobro ušao u drugi dio utakmice i zahvaljujući tome vrlo rano stižu do izjednačenja. Rezultat je uspio poravnati u 51. minuti najbolji strijelac Chelseaja ove sezone, Nicolas Anelka.

Do kraja utakmice obje momčadi su mogle zabiti pobjednički pogodak, West Ham je igrao zaista iznimno dobro i možda su bili čak i nešto malo bliži pobjedi s obzirom na igru u posljednjim minutama. Ipak, ostalo je 1:1.

Na tablici vodi Liverpool s bodom ispred Chelseaja, 7 ispred Manchester Uniteda i 8 ispred Arsenala.