Spektakl na Olimpicu

VIDEO Veliki derbi bez pobjednika: Eksplozija Tottija i neobična proslava gola

U gradskom derbiju 18. kola Serie A na Olimpicu su nogometaši Rome i Lazija igrali 2-2, a kolo su obilježile i pobjede Fiorentine i Intera...

Rimski derbi, 142. po redu, u prvom poluvremenu je dobio Lazio s 2-0 zahvaljujući Brazilcu Felipeu Andersonu, koji je prvi zgoditak namjestio, a drugi sam zabio, da bi u drugom dijelu briljirao Francesco Totti. Kapetan Rome je u 48. minuti smanjio, a u 64. minuti i poravnao, a taj zgoditak je proslavio na neubičajeni način - napravio je 'selfie' svojim mobitelom.

Remi zapravo ne odgovara niti jednoj momčadi jer je Roma i dalje druga s istim brojem bodova kao i Juventus, koji navečer dočekuje Napoli, dok se Lazio na trećem mjestu nije uspio odvojiti od konkurenata.

AS Roma vs Lazio (2-2) Full Highlights 11/01... by rubin7190

Inter je bez našeg Matea Kovačića, koji odrađuje kaznu crvenog kartona iz prošlog kola, kod kuće slavio protiv Genoe s 3-1, a to je prva pobjeda Roberta Mancinia na klupi milanske momčadi. U spektakularnoj utakmici u Firenci Fiorentina je s 4-3 porazila Palermo. Domaćini su vodili s 2-0 sve do 59. minute kada je Palermo prvo smanjio, a dvije minute kasnije i poravnao. Domaćini su ipak došli do pobjede bez sudjelovanja hrvatskog reprezentativca Milana Badelja, a posebno lijep je bio četvrti pogodak igrača Fiorentine Joaquina.

U borbi za ostanak budući klub Duje Čopa Cagliari je slavio kod kuće protiv Cesene s 2-1, a Atalanta i Chievo su odigrali 1-1.